Úterý, 25 června, 2024

Svatba v altánku


http://jakpostavitdum.eu/co-delat-kdyz-chci-stavet-dum/ 0cm 8pt“>Každý pár, který se rozhodl pro sňatek, jistě dlouze zvažuje, kde svatební obřad proběhne. Dnes již není podmínkou, že musí proběhnout obřad na Městském úřadě nebo v kostele, ale můžete se rozhodnou pro svatební obřad v podstatě kdekoliv, kam přemluvíte oddávajícího, aby s vámi šel. Může to být v létajícím balóně nebo v potápěčské výzbroji pod vodou, fantazii se meze nekladou. Častou jsou ve městě místa, např. v parku, která jsou pro svatební obřad jako stvořená. Jsou to různá zákoutí, kde vznikají i nádherné svatební fotky. Jenže co když chcete mít tak originální obřad, že nechcete aby byl na místě, které každý zná? Svatební obřad můžete mít i na vlastní zahradě a to je jednoznačně záruka, že nikdo jiný tam svatbu mít nebude.

altán

Svatba na vlastní zahradě bude vyžadovat pár věcí, které musíte zařídit. První a nejdůležitější je domluvit se s oddávajícím, zda je ochoten přijet i s matrikářkou na vaši zahradu a tam vás oddat. A tou druhou věcí je vyzdobit si svatebně zahradu, ale hlavně, pořídit si krásný romantický altán, kde obřad proběhne a který vám na zahradě zůstane a bude vám váš svatební den připomínat. Altán na zahradě si nemusíte stavět sami, můžete si vybrat z široké nabídky na trhu. Pamatujte, že ho nechcete jen na jeden svatební víkend, ale zůstane vám i na další zahradní akce, a proto byste měli koukat na kvalitu provedení. Zahradní altán vám poskytne nejen přístřeší, pokud vám ve svatební den bude padat z nebe štěstí, čili pokud bude pršet, ale taky vás ochrání před pálivým sluníčkem.

altán

Všichni doufáme, že zažijeme jen jeden svatební den za celý svůj život a budeme žít šťastně až do smrti jako to bývá v pohádkách. Ať už to tak dopadne nebo ne, měli byste si každý svůj svatební den užít tak, jako by měl být tím jediným, každopádně by měl být jedinečný. A svatební obřad v altánku na vaší zahradě se opravdu může stát nezapomenutelným zážitkem.