Čtvrtek, 30 května, 2024

Ochrana telefonu nade vše

Huawei p20 lite, telefon roku 2019 je stále dostupný na trhu a k němu i spoustu parádních krytů na huawei p20 lite. Mobilní telefon je bezpochyby v dnešní době dotykový s displejem 5,84„, má operační systém Android (konkrétní verze je Android 8.0 Oreo). Jeho rozlišení činí 2280×1080 a jako jeden snad mezi prvními nabízí rozlišování obličeje, či klasické rozlišování otisku prstů. Většinu uživatelů zajímá především paměť, baterie http://autobateriekolin.cz/ a fotoaparát. Telefon je dle paměti ve dvou variantách a to buďto 4GB nebo 64GB. Co se týče baterie, má kapacitu 3000 mAh a fotoaparát má hlavní rozlišení 16 megapixelů. Zadní fotoaparát poté tedy obsahuje dva objektivy a přední pouze jeden objektiv. Celkově je možné si vybrat ze tří barev telefonu, proto ani vnější design není pozadu.

Huawei telefon

Jedním z hlavních kritérií dnešního uživatele je výdrž a to nejenom kapacity baterie telefonu, ale také displeje či těla telefonu. Přesně za tímto účelem jsou k dispozici na trhu spousty možností krytů, skel či fólií. Kromě ochrany je tedy také možné z telefonu udělat perfektní stylový doplněk.

Mezi tyto kryty patří například gelový obal, který disponuje srdíčky a zlatými třpytkami. Jak už z názvu vyplývá, jedná se o silikonový materiál, který ochrání především okraje telefonu a díky čemuž se perfektně nasazuje, jelikož je perfektně pružný. Pochopitelně jsou ochráněna jak tlačítka na odemykání telefonu, tak i tlačítka na hlasitost. Pro sluchátka a nabíječku jsou pochopitelně otvory vyřezány.

Kryty na telefon

Dalším v nabídce je například typ mozaika. Jedná se opět o lehké silikonové a tedy i pružné pouzdro, které má vyřezány otvory pro sluchátka a nabíjení a perfektně chrání okraje telefonu. Prakticky je průhledný s optickým vzorem. Nesmíme však opomenout ani milovníky knížkových pouzder, která nechrání pouze záda, ale také především displej. Na trhu je nespočet těchto krytů.