Neděle, 21 dubna, 2024

S Viagrou bez receptu si nezahrávejte

Pořídit si Viagru bez receptu Erectmax vás může ohrozit na životě. Nevěříte? Může to být ze dvou důvodů. Za prvé si pořídíte lék, k jehož užívání se měl vyjádřit odborník – váš obvodní ošetřující lékař nebo lékař specialista, kam vás váš obvoďák odešle. Recept totiž není na Viagru náhodou, není to jen byrokratická záležitost, lékaři musí posoudit, zda vám lék neublíží, a můžete jej užívat, a to v doporučeném dávkování. Pokud tento důležitý krok obejdete, riskujete nějaký i závažný zdravotní problém.

tablety Viagry

A za druhé, vám Viagru bez receptu může prodat překupník, který nemá zrovna čisté úmysly. Může jít o falzifikát, a vy pak do těla aplikujete látku neznámého složení. Může to pak být něco jako Ruská ruleta – vyjde to – nevyjde to? Stojí vám takové riziko za to?

Důvěřujte přírodní medicíně

Viagra se ordinuje zejména na potíže s erekcí a v takové situaci stojí za to nad problémem se zamyslet a hledat jeho příčinu. Ta může mnohdy vězet ve stresu, který blokuje tvorbu testosteronu, a erekce se pak nedostaví v žádoucí formě. Stres je jednou z vážných příčin zdravotních problémů a tím, že se v těle permanentně (u chronického stresu) vyskytuje více stresových hormonů, ty pak nedovolí testosteronu, aby se plně projevil, a z mužů se pak stávají neschopní partneři.

bylina Ženšen

Jen si vybavte citát z filmu „S tebou mě baví svět“, kde Julius Satinský po konfliktu s manželkou svým kamarádům prozradí, že je jediné štěstí, že se Kateřina odstěhovala i z ložnice, protože kdyby vybouchl i jako manžel, že by to opravdu nepřežil.

A právě napjaté a konfliktní mezilidské vztahy přispívají ke stresu největší měrou, a vyplatí se jim vyhnout nebo je řešit rozumnou cestou, selským rozumem. Pomáhat vám v tom mohou i adaptogenní rostliny, jako je Ženšen nebo Maca peruánská, které brzdí stresové hormony, a naopak podpoří tvorbu testosteronu.