Čtvrtek, 18 července, 2024

Láska má mnoho podob

Byli jste už někdy pořádně zamilovaní? Pokud ne, tak věřte, že se vám to ještě stane, protože vám slibuji, že nikdo nezůstane bez lásky. Láska je něco opravdu úžasného. A já si myslím, že láska má opravdu mnoho podob. A to taky nemluvím hlavně o té lásce mateřské. Já jsem osobně nepoznala žádný silnější typ lásky, než by byla láska mateřská. A to opravdu nejkrásnější pocit, který jsem kdy v životě zažila. A mám jednoho šestiletého syna a musím uznat, že lepší štěstí a silnější láska mě opravdu potkat nemohla. Také jsem velice vděčná za to, že jsem taky mohla poznat takovou lásku, co jsem cítila ke svému partnerovi.

Láska má mnoho podob.

Sice už spolu nejsme, ale vždycky vzpomínám na ty naše partnerské a zamilované začátky, kdy láska byla opravdu jenom naše. Svět se točil jenom kolem nás a všechno bylo pro nás jednoduché. Proto taky nedokážu pochopit, proč jsme se s přítelem vlastně rozešli. Já jsem se nechtěla rozejít vůbec, jenomže on už to nemohl prý vydržet tím, jak náš syn pořád jenom brečel. Vždyť přeci nechápu, jak se může přítel rozejít se mnou jenom kvůli tomu, že naše společné dítě jenom brečí? To přece přítel neměl taky ten mateřský instinkt? Opravdu hodně mě to mrzelo a musím uznat, že jsem si tohle vůbec o příteli nemyslela, že by někdy opustil rodinu jenom kvůli tomu, že malé dítě hodně brečí a nejde utišit.

Mateřská láska je krásná.

Sice chápu, že přítel chtěl mít klid, protože ještě dálkově studoval a chodil do práce, to ale neznamená, že opustí rodinu. Mnoho lidí zažívá lásku, a je úplně jedno, jestli mateřskou anebo partnerskou. Vždycky je něco, co člověka překvapí a nemusí to být jenom ta láska. Je toho opravdu mnoho, co taky člověk můře milovat. Co třeba domácí mazlíček? Ano, i to je vlastně takový typ lásky, kdy člověk zbožňuje svého pejska nebo kočičku, že by si bez nich nedokázal už představit život. A jaké lásky máte doma vy? Myslím, že každý člověk má tu svou nejmilovanější lásku.