Úterý, 25 června, 2024

Prověřte své tažné zařízení při rekonstrukci bytu

Zakoupili jste si byt v původním stavu a je vám jasné, že bude zapotřebí provést kompletní rekonstrukci? Bude nutné povolat elektrikáře na nové elektrické rozvody v mědi, bude možná nutná výměna některých radiátorů, budou se měnit svítidla a garnýže, dojde k výměně oken a dveří a bude nutné kompletně renovovat kuchyň, koupelnu a toaletu.

přívěsný vozík na tažné zařízení

Rozhodnete-li se pro rekonstrukci vlastními silami, budete potřebovat kromě času, energie a trpělivosti také vhodný dopravní prostředek pro přepravu stavebního materiálu a dalšího vybavení. Bude zřejmě nutné převézt ze stavebnin či z hobby marketů sádrokartonové desky a ocelové montážní profily, obkladačky a dlažbu, pórobetonové tvárnice, vápenný štuk, betonovou směs, lepidla na obklady, tmel na sádrokarton, malířské barvy, nové dveře, svítidla, garnýže a další výrobky.

vůz Alfa Romeo

Pochopitelně lze využít služeb přepravních společností, ale musíte se jim přizpůsobit, resp. být doma, když vám budou zboží doručovat, v určitý den, a navíc nemáte jistotu, zda s vaším zbožím budou zacházet opatrně. Není nad to odvézt si všechno svépomocí.

Tažné zařízení je vítaný pomocník

Kdo má tažné zařízení na Alfa Romeo 155, má v podstatě vše potřebné. V hobby marketu si objednáte pronájem přívěsného vozíku s plachtou nebo bez plachty a odvezete na vaši stavbu vše, co potřebujete. Byli byste pošetilí, kdybyste s přívěsem jeli, jak utržení z řetězu, a riskovali poškození nákladu, a pokud budete rozumní, odpadnou vám zbytečné starosti s reklamací, což se stává např. u poškozených zásilek přepravní službou.

Ušetříte zároveň i čas a sami si určíte, kdy nákup odvezete, aby vám to vyhovovalo a nemuseli jste si kvůli přepravní službě brát dovolenou. Další výhodou tohoto postupu je fakt, že lze přepravované předměty převézt na více míst, takže např. cestou zároveň nakoupíte potraviny pro vaše prarodiče a zastavíte se u nich na kus řeči a posezení u kávy.