Neděle, 21 dubna, 2024

PC hra pro všechny

Kdybyste si měli vybrat nějakou počítačovou hru, kterou budete hrát, tak jaká by to byla? Je totiž opravdu mnoho počítačových her, které lidi s oblibou hrají. To já, abych se vám přiznala, tak jsem vždycky měla ráda hrát hru Mario. Jenomže Mario jsem ještě hrála na klasických videohrách. Dříve to bylo velice populární. Dříve, v těch devadesátých letech, kdo neměl videohry, tak byl úplně outsider. My jsme se s bratrem dočkali videoher až později, asi když nám bylo jedenáct let. To už byly videohry docela rozšířené a velice oblíbené bylo Mario a taky tanky. Jistě si to musíte pamatovat, protože to byly tak populární hry, že je hrál opravdu každý a nás to opravdu moc bavilo.

PC hry hrají všechny generace.

Nyní je jiná doba a hry se hrají na počítači. Možná to ještě někdo hraje na PlayStationu, ale všichni dávají už přednost počítači. A já se vůbec nedivím, protože počítačové hry jsou dnes už tak dokonalé, že je nejde ani rozeznat graficky od toho, jestli na obrazovce běží hra anebo nějaký film s herci. A opravdu je ta grafika tak dokonalá, že se nedivím.

Znáte hru Minecraft?

A proto se taky nedivím tomu, že můj otec ve svých padesáti pěti letech občas hraje taky počítačovou hru. A je to Minecraft Server Hosting. Když jsem se dozvěděla, že Minecraft Server Hosting hraje taky můj osmiletý syn, byla jsem v šoku. Protože syn se to prý dozvěděl o této hře Minecraft Server Hosting od našeho otce, tedy od svého dědy, takže oba dva hrají u počítače tuto hru. Byla jsem docela překvapená, že musí být opravdu vtipné sledovat, jak děda s vnukem hrají počítačovou hru Minecraft Server Hosting. Smála jsem se a přišlo mi to velice zábavné, roztomilé. A taky jsem se na ně někdy chodila koukat a musím uznat, že je to docela zábavná hra. Jsem ráda, že je opravdu mnoho her, kde si může dítě i dospělý užít svou zábavu. Best Minecraft Hosting je úplně pro všechny. Je to zábavná hra.