Úterý, 25 června, 2024

Pojeďte se naučit lyžovat do Jeseníků

Už je nejvyšší čas si rezervovat zimní dovolenou, pokud chcete vyrazit objevovat krásy českých a moravských hor, které jste doposud ještě pořádně nepoznali. Bydlíte v lokalitě, kde to máte blízko do Krušných hor nebo do Krkonoš, ale byli jste někdy v Jeseníkách? Ideální místo, klidné, pohodové, a to nejenom pro zimní dovolenou, ale i pro tu letní, kdy vás tady čekají krásná turistická místa jako je Praděd, Karlova Studánka a tak dále. Ty výhledy za to budou stát.

jesenik

Pokud chcete vyrazit tedy v zimě teď na lyže nebo na snowboard a byli byste rádi, aby tyto zimní sporty si zkusily i vaše děti, není nic ideálnějšího než o jejich jarních prázdninách zarezervovat ubytování a už se jenom těšit, až vyrazíte. Jeseníky by mohli být místem, kde se vám všem bude líbit a kde si užijete taková dobrodružství, která jste ještě nezažili a nepotkáte u toho proudy nebo davy lidí. Zarezervujte si apartmány v poklidném prostředí Horního Václavova u Bruntálu, kudy prochází i běžkařské tratě pro příznivce běhu na běžkách. Každý si najde to své.

praded

Skvělým typem ubytování jsou apartmány v klidném prostředí, které disponují vším, co máte i vy doma ve vašem bytě, takže je zde malá kuchyňka, vlastní WC a koupelna, pokud přijedete v létě, můžete grilovat na zahradě na venkovním posezení a děti si mohou hrát na menším dětském hřišti. Apartmány jsou vhodné pro čtyři osoby, plus je zde možnost ještě páté osoby na přistýlce. Takže cenově vás to vyjde velice příznivě, protože se jedná opravdu o levnější ubytování s maximálním komfortem. Apartmánů je zde několik, můžete využít i přízemní bezbariérové apartmány a vzít s sebou třeba i prarodiče, které určitě budou rádi za jakýkoliv výlet, který je vytrhne z reality každodenního všedního života. Vyplňte rezervační formulář nebo se podívejte na kontakt Apartmanymax a objednejte si dovolenou ještě dnes.