Čtvrtek, 30 května, 2024

Nemusíte stavět abyste mohli bydlet!

Pokud už máte pozemek a přemýšleli jste o tom, že si konečně postavíte vlastní dům, pravděpodobně vám současná krize dost narušila plány. Stavební materiál je drahý, občas téměř nedostupný. Služby a řemeslné práce také zdražují. O možnosti vzít si hypotéku je snad škoda mluvit. Úroky rostou každý den a potřebujete mít našetřenou dostatečnou částku, abyste vůbec měli nárok na přiznání hypotéky. To, že máte pozemek v osobním vlastnictví už ani zdaleka nestačí.

mobilní dům západ slunce

Jestli si zoufáte nad bezvýchodností situace, možná bychom pro vás řešení měli. Existuje totiž možnost získat svůj vlastní dům bez toho, abyste ho museli stavět nebo kupovali už hotovou stavbu. Stačí vám prostě mít k dispozici pozemek s připojením na inženýrské sítě a máte vyhráno. A pokud máte našetřenou i nějakou rezervu nebo základ na hypotéku, jste za vodou úplně.

Můžete si totiž pořídit mobilní dům! Ty menší, bazarové, můžete pořídit už od 200 000,- Kč! Například Atlas Everglade, mobilní dům z druhé ruky o velikosti 3+kk vás vyjde na necelých 250 000,- Kč, to je částka, kterou dokáže ušetřit nebo si půjčit téměř každý s průměrným příjmem. Teď už se vlastní bydlení nezdá tak vzdálené, http://technet.idnes.cz/vzdaleny-pristup-k-pocitaci-d17-/software.aspx%3Fc%3DA160831_121008_software_dvr že?

pár s domy v pozadí

Mobilní dům se vnitřním uspořádáním nijak neliší od klasického domu, lze ho plně vybavit nábytkem i spotřebiči, máte k dispozici koupelnu i toaletu. Dům stačí jen ukotvit a připojit na inženýrské sítě. Některé doby jsou určeny jen k sezónnímu bydlení, ale nabízíme i modely vhodné k celoročnímu obývání. Jsou dokonale izolované, mají integrované vytápění i klimatizaci a bydlení v nich se opravdu neliší od klasického domu.

Jste-li tedy ve fázi, kdy sice máte pozemek, ale nemůžete si dovolit stavět a zároveň byste už chtěli nebo potřebovali opravdu bydlet ve vlastním, mobilní dům může být pro vás ta správná volba. Stačí si jen vybrat ten pravý pro vás a vaši rodinu.