Neděle, 21 dubna, 2024

Oznámení vaší svatby

Blíží se termín vaší svatby?
Bude z vás nevěsta a ženich, a vy už teď řešíte, co všechno je potřeba před svatbou zařídit? Pro většinu párů přichází období zařizování, protože většina lidí chce mít skutečně krásnou a nezapomenutelnou svatbu. Aby taková byla, je potřeba myslet na všechno a na nic nezapomenout. Pokud už alespoň tušíte, co na svatbě chcete, udělejte si seznam, ať víte, co všechno je potřeba zařídit a vybrat. Není to jednoduché, a je toho hodně.

svatební oznámení

Všechno začíná žádostí o ruku
Většina nevěst si chce všechno zařídit sama, a právě k nám vedou většinou její první kroky. Zabýváme se výrobou papírenského zboží, a jednou položkou v našem sortimentu jsou svatební oznámení
http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/. To se začíná připravovat s dostatečným předstihem před konáním svatby, protože díky oznámení dáte všem svým příbuzným a přátelům najevo, že se budete brát. Je tedy důležité před objednáním oznámení vědět místo, datum a čas konání vaší svatby.

Pak je to jen o designu – máte nějaký nápad, v jakém stylu se bude vaše svatba konat, a chcete mu podřídit i výběr oznámení? Nebo chcete mít krásné oznámení bez ohledu na to, jak bude celá vaše svatba vypadat? Jsou nevěsty, které chtějí mít všechno sladěné do jedné barvy, případně do nějakého druhu květin. U nás zvládneme jakékoliv oznámení.

Ve stejném stylu můžete mít

  • Oznámení
  • Obálky
  • Pozvánky ke stolu
  • Jmenovky
  • Svatební menu

elegantní oznámení

Naše nabídka je velmi široká, a nevěsty u nás mají z čeho vybírat. Máme několik druhů papíru, a oznámení vám vytvoříme na přání. Můžete mít moderní, klasické či vtipné oznámení – to je jen na vás. My vám vždy dodáme oznámení i s doplňky, které si u nás vyberete, a to přesně v termínu. Prohlédněte si naši nabídku oznámení, a najděte to svoje. Kromě oznámení vám můžeme vytvořit i další produkty, které na svatbě můžete ocenit – například papírové krabičky na cukroví.