Úterý, 25 června, 2024

Dětský pokoj chce oživení

Ne každý z našich domovů má volné místo k dispozici, proto, když budete toužit například po novém křesle, musíte si říct ne, protože byste ho neměli kam dát, což je smutné, protože byste si rádi někde udělali čtecí koutek, kam byste si zalezli v teplých ponožkách a oddávali se čtení vašeho oblíbeného románu nebo detektivky.

pokoj

I děti by třeba toužily po takovém místě, kde by se mohli zahrabat a lenošit s knihou nebo oblíbenou hračkou v ruce. A blíží se vánoční svátek, ideální příležitost, jak sobě i dětem dopřát něco, co byste jako jednotlivci i jako rodina rozhodně uvítali.

Relax po náročném dni ve škole nebo v práci si rozhodně zasloužíte, nemyslíte si? A co takhle se na něm pomazlit s vašim potomkem a v klidu rozebrat, jaký jste kdo měl den, co se přihodilo zajímavého a tak dále. Nebo mít tak pohodlné místo, kde můžete dítěti krásně číst pohádku a ono přitulené k vám ji bude se zájmem poslouchat. Sen každého rodiče, to je jasné.

vak

Místo navíc na gauči nezbývá, všichni musíte sedět v pozoru, abyste se tam večer vešli. Předmět, který vám budeme nyní prezentovat, by tento problém také hravě vyřešil. A opravdu by bylo krásné najít ho pod stromečkem, ani byste ho nemuseli složitě balit, prostě by to stačilo jen položit a uvidíte, jakou bude mít rodinné osazenstvo radost. Sedací pytel pro děti je krásným dárkem, který mohou od Ježíška dostat a který bude výborným dárkem i pro rodiče, jež jej také ocení. V létě si ho navíc můžete vytáhnout třeba na terasu a opalovat se. Nebo ho přemisťujte z místnosti do místnosti, fantazii se meze nekladou a možnostem, který tento předmět skýtá, také ne. Přeložíte ho, a máte rázem pěkné křesílko. Nebo ho prostě rozprostřete a oddávejte se klidnému spánku. Pořiďte si jeho duo verzi a měňte barvy podle toho, jak se vám zrovna zachce. Tak a už nemusíte shánět další dárky, tento vydá za hodně!