Čtvrtek, 18 července, 2024

Pro vyšší bezpečnost

Světla jsou při řízení vozidla naprosto stěžejní, a to nejen pouze v nočních hodinách, ale také i během deště, sněžení, mlhy nebo jiných přírodních jevů, které výrazným způsobem snižují viditelnost a tím zvyšují možnost nějaké nehody. Samozřejmě, že zde hrají svou roli i jiné faktory, ale pokud neuvidíte pořádně na cestu, je vysoce nepravděpodobné, že byste dokázali dojet ve zdraví, kam potřebujete. To je také důvod, proč byste měli investovat pouze do ověřených a vysoce kvalitních světel, například ve formě autožárovek Osram.
zadní světlo
Na rozdíl od levnějších typů je možné se na žárovky společnosti Osram vždy stoprocentně spolehnout. Nejenže vytváří dostatečně silné světlo, takže se díky nim dokážete zorientovat i v nepřehledných situacích, ale rovněž jsou i dostatečně odolné, takže vydrží fungovat opravdu dlouhou dobu. Nemělo by se vám tak stát, že by vypověděly svou službu několik let po zakoupení. Samozřejmě záleží, jak často jezdíte. Pokud používáte auto denně, s největší pravděpodobností se žárovky zničí daleko rychleji, než když auto používáte zhruba jednou či dvakrát týdně. Výhodou autožárovek Osram navíc je, že i když mají poměrně silnou svítivost, neoslňují. Nemusíte se tak bát, že byste další účastníky silničního provozu takto mohli poškodit .
kulaté světlo
Odborná výměna
Značkové žárovky Osram se mění stejným způsobem jako jiné typy. Zde samozřejmě záleží na značce a typu vozidla. U některých je instalace velice jednoduchá a často nebudete potřebovat ani manuál, u jiných vozů je montáž přeci jen trochu složitější. Samozřejmě, že existují i modely, u kterých je pro laika prakticky nereálné světla vyměnit. Zde pak není dobré nic zkoušet a raději rovnou vyhledat autorizovaný servis, kde vám montáž za drobný poplatek provedou. Je to sice zásah do rozpočtu, ale ne kdovíjak velký. Za kvalitní světla těch několik stovek určitě stojí.