Neděle, 21 dubna, 2024

Pociťte krásu Dolní Moravy

Představte si tu krásu. Horské slunce, všude sníh, příroda a ten báječný horský vzduch. Také tak milujete hory? Já jezdím s rodinou rok, co rok. Je to naše srdcovka. A víte kde? Naprostá jednička je pro nás Dolní Morava. Krásná malá obec, kde se sjíždí spousta lyžařů. Neznáte? Naleznete jej mezi Jeseníky a Orlickými horami, úpatí Králického Sněžníku. Navíc kolem Vánoc je to tam nejkouzelnější. Je skvělé si alespoň dvakrát ročně dopřát pohádkovou dovolenou. Navíc hory mají kouzlo i v létě. Takže záleží na každém, zda raději lyžuje a užívá si zimu anebo má rád túry, výšlapy na kole a horské léto.

Zimní hory

Vrátím se ale k tomu zimnímu času, ten je teď aktuální. Ski areál Dolní Morava Vám nabídne skvělý komfort. Detailně je to horský resort Buková Hora. Jsou tam skvělé dlouhé sjezdovky. Navíc jsou Vám k dispozici moderní lanovky. Jsou čtyřmístné, a hlavně velice komfortní. Víte čím? Mají totiž vyhřívané sedačky, to se jen tak v České republice nevidí. Vidím to jako velké plus. A co víc, jsou kryté. Nemusíte se tedy obávat nějakého diskomfortu v případě silného větru či sněžení při výjezdu na vrchol sjezdovky. To mě maximálně lákalo, když jsem se poprvé dočetla těchto informací na webovkách daného resortu.

Lyžař a lanovka

A splnilo to mé očekávání, skvělý zážitek a luxus v jednom! Ubytování v apartmánech a stravování je moc dobré a cenově příznivé. Apartmány jsou prostorné v příjemném prostředí. Rádi se do nich budete vracet po náročném dni, který bude zcela určitě plný zážitků ze sjezdovky, kterou máte jako na dlani. Užijte si dovolenou, sportovní zážitek a relax. Už balíte kufry? Ne? Tak to rozhodně udělejte, zábavu si užije celá Vaše rodina. Změnit prostředí prospěje každému. Navíc děti potřebují pořádně zabavit, uvidíte, že večer padnou do postelí, příjemně znavení a spát budou jako andílci. A vy si můžete dopřát ten správný večerní relax.