Úterý, 25 června, 2024

Máte na něco chuť?

Kdo by si nedal rád něco dobrého?
Dortík, cupcake nebo třeba makronka a k tomu skvělá čerstvě pražená káva dokážou zpříjemnit den. Ať už máte za sebou obchodní jednání, zkoušku ve škole nebo i nepříjemné události, vždycky se najde důvod k tomu zajít si na něco dobrého. Ne všechny podniky ale mohou nabídnout jedinečné prostředí a k tomu skvělou nabídku dezertů. Pokud se chystáte do Hradce Králové, je kavárna Pink roses skvělou volbou pro odpočinek u kávy. pečeme skvělé dorty v Hradci Králové.

růžový dort

Pečeme si sami
Mnoho kaváren a cukráren si objednává zákusky z velkovýroby. My se vydáváme jinou cestou, protože svým zákazníkům chceme dopřát kvalitu domácí produkce. Proto si všechny dezerty a zákusky připravujeme sami. Najdete u nás jen poctivé domácí dezerty připravené z kvalitních surovin. Rozhodně u nás nenajdete náhražky másla, vanilky nebo třeba ořechů. Všechny dezerty jsou vyráběny s láskou, a je to na jejich chuti opravdu poznat. Dejte si například lahodný cheesecake v několika variantách, nebo si pochutnejte na klasickém dortu.

Upečeme všechno
Naše nabídka dezertů je pravidelně obměňována, protože chceme zákazníkům dopřát velký výběr. Přímo v kavárně najdete třeba cupcakes nebo různé dortíky, a samozřejmostí je u nás pečení na zakázku. Hledáte originální svatební nebo narozeninový dort? Chcete něco originálního, co běžně nejde sehnat? Nechcete jíst umělé krémy? Pak jste u nás správně. Objednejte si některých z našich dortů k jakékoliv příležitosti. Inspirujte se na našich sociálních sítích, kde najdete naši tvorbu. Můžete zde vidět již předané dorty.

barevné makronky

Interiérový design
Naše kavárna je velmi útulná a jedinečná svým designem. Užijte si nejen skvělý a propracovaný design kavárny, ale vychutnejte si zde něco dobrého z naší nabídky. Budete mile překvapeni kvalitním zpracováním a lahodnou chutí. Dezerty a káva se zde jí a pijí samy.