Úterý, 25 června, 2024

Když je do vás někdo zamilovaný…

Pokud je do vás někdo zamilovaný, pak jistě moc dobře víte, jaké to je. Pokud s city daného muže sympatizujete a vůbec by vám nevadilo to s daným mužem zkusit, je to rozhodně ta lepší varianta. Pokud ale s city danému muže rozhodně nesympatizujete a daný muž vám například připadá slizký, je jasné, že to bude zejména ze začátku problém, protože pokud žena nějakého muže odmítne, muži si nechtějí něco takového přiznat a tak jsou schopni ženu neskutečně dlouho uhánět, pokud žena buď neřekne ano a dopadne to tak, že se stejně s mužem po dvou týdnech rozejde, nebo ji nezbude nic jiného, než daného muže všude zablokovat a pokud to dopadne tak, že daný muž ví, kde daná žena bydlí a bude jí chodit neustále otravovat před její bydliště, může žena kontaktovat policii. I tak daleko to klidně může zajít.

rudá růže

Bohužel stává se a to velmi často, že se do nás zamiluje někdo, jehož city skutečně nejsme schopni opětovat, protože se nám daný člověk například nelíbí a tak nezbude nic jiného než daného člověka odmítnout.

Lidé vám řeknou, že by to nemělo být o tom, že člověka budeme soudit podle vzhledu. Pokud ale s daným člověkem máte ve vztahu fungovat ve všech směrech a to i ve směru sexuálním, pak pokud se vám daný partner nelíbí, je jasné, že to nebude fungovat. Spousta lidí si něco takového ani neuvědomuje.

růžová růže

Bohužel se stává i to, že pokud to ve vztahu po sexuální stránce nefunguje, mnohé páry se jsou schopny kvůli něčemu takovému rozejít a to proto, že je pro ně něco takového důležité.

Pokud je do vás někdo zamilovaný a vy jej nechcete, protože k tomu máte své důvody, bylo by vhodné to danému člověku vysvětlit a pokud to nebude chápat, je pochopitelné, pokud to vzdáte, protože ne všichni mají dostatek sil na to, aby někomu neustále vysvětlovali, že s daným člověkem prostě být nemohou. Uvidíte, že časem daný člověk na city k vám stejně zapomene.