Úterý, 25 června, 2024

Luxusní podívaná

Striptýz je zábava pro dospělé, ale ve vší počestnosti. Jde o to se podívat na vypracovaná těla mužů i žen, jak se smyslně pohybují za doprovodu hudby. Striptýz jde provádět na rychlou taneční hudbu, i na pomalejší pro lepší zážitek. Naši klienti si sami vybírají, jakým stylem by chtěli striptýz předvést. Jsme agentura, která zařizuje striptýzové show po celé republice. Naše vystoupení jsou velmi žádaná, protože naši vystupující jsou mladí, krásní lidé s opravdu vypracovanými těly. Dívat se na ně je prostě zážitek.

striptérka u tyče

Striptýz je ideální zábava na rozlučky se svobodou. Je to klasická zábava zejména pro pánské rozlučky, kde tančí tanečnice, ale v posledních letech ani nastávající nevěsty nezůstávají pozadu, a dopřávají si stejnou zábavu od našich striptérů. Zájem o naše služby je vysoký a proto se představení rychle vyprodávají. Chcete mít jistotu, že svůj striptýz uvidíte? Zarezervujte si vystoupení co nejdříve, abyste jej nezmeškali. Naše show jsou jedny z nejlepších, a proto je striptýz v Brně pod naší taktovkou zážitek, na který budete vzpomínat ještě hodně let poté.

Jaký kostým?
Budete chtít překvapit kamaráda striptýzem, kde bude mít striptérka určitý kostým? Nebo vaše kamarádka ocení mužného policistu? Obě varianty jsou samozřejmě možné. Rádi vám vyjdeme vstříc v co nejvíce bodech to bude možné. Na našem vystoupení se opravdu nikdo nudit nebude, to vám slibujeme.

parta striptérů

Zajímá vás cena? Cena je závislá na tom, jak daleko naši vystupující jedou, jak dlouho má vystoupení trvat, jaké rekvizity či kostýmy budou potřeba, nebo zda bude show žhavější. V posledním případě nabízíme i lesbi show pro pořádně odvázané klienty. Dopřejte jedinečnou možnost prohlédnout si vypracované muže i ženy, kteří vám předvedou, co jste ještě neviděli. Je to perfektní dárek i k narozeninám nebo k výročí – vystoupit může striptér i striptérka pro manžely dohromady.