Čtvrtek, 18 července, 2024

Znáte tento alkohol?

Víte, jaké druhy alkoholu patří mezi celosvětově nejoblíbenější?
Gin
Lihovarek patří mezi velmi oblíbený alkohol. Najdete jej v každém baru a i v mnoha domácnostech. Prodává se v několika druzích, a jeden – ten celosvětově nejznámější – se prodává už nejen čistý, ale i jahodový, citronový nebo dokonce pomerančový. A právě gin se používá k výrobě míchaných alkalických nápojů. Je základní složkou mnoha koktejlů, které si lidé často a rádi dávají právě v baru nebo v restauraci. A gin s tonikem si určitě dá většina lidí ráda jen tak večer po práci klidně i doma, protože příprava takového nápoje je velmi snadná.

lahve alkoholu

U nás najdete gin, který se pije sám
Lihovárek je proslulý tím, že vyrábí alkohol z nejlepších surovin. Je známý i tím, že prodává kvalitní alkoholické nápoje od lokálních výrobců a pomáhá jim růst. A právě tady najdete světově proslulé i tuzemské giny, které rozhodně stojí za to je ochutnat. Mezi ty nejlepší patří třeba Garáže 22 a jejich Gin52 nebo Tosh Black Stuff Gin. Jde o známé https://mtbs.cz/clanek/jizda-bez-bolesti-hlavni-cil-zatim-malo-zname-znacky-sqlab/kategorie/doplnky-na-kolo giny, které vás dostanou svou výraznou chutí jalovce a jedinečné směsi koření, která je specifická pro každého výrobce.

sklenice ginu

Ochutnat můžete různé giny, které vás určitě osloví. každá lahev má svou specifickou chuť. Pokud máte rádi spíše šestý gin, určitě si u nás najdete lahev, která vám dodá na jazyk výraznou chuť čistého ginu bez příměsí. Někteří lidé dají zase přednost ginu s něčím navíc – typicky to bývá ovoce nebo bylinná směs. Ať se rozhodnete pro jakýkoliv gin z naší nabídky, určitě nebudete litovat, protože u nás najdete jen to nejlepší.

A co je nejlepší? Že u nás najdete skutečné alkoholické skvosty. Nabízíme i lahve, které byly vyrobeny v limitovaném množství a dají se koupit jako investiční alkohol, protože jsou jedinečné nejen svým obsahem, ale i svou lahví. Alkohol z našeho obchodu je ten pravý dárek pro každého, kdo sbírá alkohol a nebo si občas rád dá sklenku něčeho neobyčejného.