Úterý, 25 června, 2024

Pořád máte málo propisek?


Máte firmu, ve které samozřejmě musíte používat psací potřeby? Je to jedna ze základních věcí, kterou všichni používáme téměř denně. Je spíše výjimkou, když někdo během dne nedrží propisku vůbec v ruce. I když jsou mobily a počítače součástí našich zaměstnání, většinou potřebujeme něco rychle napsat na papír. Proto firmy neustále kupují hromady psacích potřeb. Většina z nich má své dodavatele materiálu, a to i kancelářských potřeb. Jen málokterá firma ale postupem času nepropojí vybavení firmy s marketingem.

barevné propisky

Je samozřejmě rozdíl v předmětu podnikání. Když někdo provozu pobočku banky nebo poskytuje třeba finanční poradenství, bude mít jiné požadavky na vybavení než má třeba strojírenská firma. Kancelářské potřeby jsou potřeba ve větší či menší mít úplně všude, a to i například ve zdravotnictví. Pokud tedy podnikáte a máte firmu, určitě máte i velkou spotřebu propisek, které si zákazníci i zaměstnanci často omylem odnesou domů. Dalo by se říct že jde o korunovou položku a tak o nic nejde, ale jde spíš o to, že potom vám psací potřeby na pracovišti chybí. Proto je dobré jich mít neustále dostatek na skladě, abyste si je mohli kdokoliv kamkoliv doplnit.

propisky barvy

Nejde jen o pracovní pomůcky
Propisky jsou samozřejmě potřeba k práci, ale jde i o perfektní reklamu. Jen si vzpomeňte, kolikrát denně máte v ruce třeba právě onu propisku. A většinou si zapamatujete jak vypadá. Když na ní bude vaše logo a název firmy, snadno si propisku s vaší firmou spojíte. A přesně takhle tato reklama funguje. Proto je dobré třeba propisky dávat jako dárky zákazníkům. Využijte potisk propisek a nechte si na ně natisknout co uznáte za vhodné.

Psacích potřeb je všude nedostatek, a u nás najdete několik druhů propisek i tužek. V nabídce máme dokonce i pastelky, které se hodí jako dárky například pro děti zaměstnanců.