Úterý, 25 června, 2024

Moderní domy za skvělé ceny

Všichni musíme někde bydlet. Někdo dává přednost bytu, někdo preferuje dům, ale většina lidí se shodne na tom, že by měli nejraději nemovitost v osobním vlastnictví. Bohužel ne všichni si stihli koupit nemovitost za příznivějších podmínek, a teď jen bezradně sledují, jak ceny nemovitostí a úroky u hypoték letí strmě vzhůru.

klíče od domu

I vy můžete mít svůj dům
Patříte mezi lidi, kteří by raději bydleli ve svém a třeba raději platili hypotéku na svůj dům? Pokud máte pozemek, máte napůl vyhráno. Spolu s vyřešeným financováním jste na dobré cestě za vlastním domem. Někdo zvládne postavit dům na vlastní pěst, ale je velká část lidí, kteří to sami nezvládnou. Pokud z jakékoliv důvodu zvažujete, že si necháte dům od někoho postavit, můžeme to být právě my, kdo vám váš sen o vlastním domě splní.

Nabízíme mnoho půdorysů, a to v provedení bungalovu. Jde o moderní a oblíbený typ domu, protože je přízemní, a nemusíte běhat do schodů. Láká vás toto bydlení a chcete mít dům, kde najdete všechno v přízemí? Ideální je například bungalov 4+1, který vám nabídne velkorysý prostor a přesto příjemnou cenu. Nabízíme vám možnost vybrat si z předem vytvořených typových projektů, ale je u nás samozřejmě možnost nechat si projekt upravit individuálně. Není pro nás problém pro vás vytvořit projekt přesně na míru vašim potřebám.

bungalov u vody

Zděný nebo dřevostavbu?
Při výstavbě našich domů dáme na moderní trendy v oblasti bydlení, a můžete si u nás zvolit

  • Zděný dům
  • Dřevostavbu

U obou variant najdete fotovoltaické panely a tepelné čerpadlo, takže vaše bydlení bude zároveň o něco pasivnější. Ušetřit můžete za náklady za elektřinu a vytápění, což je v dnešní době skvělá možnost. Dostanete od nás kompletní dům od základů až po střechu, protože se zabýváme výstavbou na klíč. Vy si jen vyberete typ domu, a my vám předáme klíče s domem, který čeká na to, až se do něj nastěhujete.